קשת בלונים

קשת בלונים לכל סוגי האירועים

מחפשים קשת בלונים לשולחן ליום הולדת או לברית? אולי לבת מצווה או בר מצווה, אנחנו מספקים את מגוון קשתות הבלונים היפות בישראל, כדי ליצור את הקשת המושלמת עבורכם, אומני הבלונים של בלון פלוס יספקו עבורכם את הקשת המושלמת! לכל סוגי האירועים במחירים נוחים.

קשת בלונים במחיר מבצע!
לברית, לבת מצווה, לפורים, ליום הולדת, לבר מצווה ועוד!
הזמנות מהיום למחר
חייגו כעת: 072-256-9075

שער בלונים לבת מצווה

אין אירוע בת מצווה ללא שער בלונים מיוחדת, אצלנו ניתן לבחור מתוך המון סוגי עיצובים של בלונים לבת מצווה עם קשתות במגוון צבעים, ניתן לבחור דמויות מבלונים על מנת לשלב באירוע עצמו וגם לשלב סידור שולחנות במחיר מבצע מיוחד כולל קשת הבלונים לכניסה, ניתן להכין בנוסף גם קיר צילום מיוחד לבת מצווש, כדי להפוך אותה למושלמת

היתרונות שלנו על פני המתחרים

אנחנוהמתחרים
מבחר הבלונים הגדול בארץ!מבחר דל של בלונים
עובדים בכל רחבי הארץ עם ספקים איכותיים בלבדעובדים רק באזור מסוים
מגוון מחירים החל מ-690 ש"חמחירים יקרים משמעותית
אפשרות להזמין מהיום להיום / למחרצריך לתאם כמה ימים מראש
שירות ויחס אישיללא יחס אישי

שער בלונים לבר מצווה

אין ספק שאירועי בת מצווה הם חשובים, אבל חשוב לזכור שאירועי בר מצווה הם בלתי נשכחים והם זיכרון מערב יוצא דופן, אצלנו באתר בלון פלוס אנחנו מספקים קשת בלונים לבר מצווה בכל עיצוב שתרצו במחירים הכי נוחים בישראל, כולל פריסה ארצית שמאפשרת לנו להגיע לכל אולם בארץ לעיצוב קשת בלונים בהתאמה אישית לחוגג בר המצווה.

שער בלונים לברית

אירועי ברית או בריתה הם סיבה טובה למסיבה, ניתן להזמין עיצוב בכחול לברית או עיצוב בורוד לבריתה, כמובן שניתן לשלב דמויות מעולם הילדים על קשת הבלונים עצמה או כל דבר אחר שתרצו, ניתן להגשים כל חלום באמצעות קשתות בלונים, זה יכול להיות קשת בלונים צבעונית או סתם שער בלונים עם צבע אחד, מה שבטוח שכולם יגידו וואו שהם יראו את קשת הבלונים באירוע שלכם, להזמנות ופרטים נוספים חייגו כעת: 072-256-9075

שער בלונים לפורים

פורים זאת חגיגה אחת גדולה, ואין ספק שאתם לא תרצו להיות בית הספר היחידי בלי קשת בלונים, חשוב לציין שהזמנת של שער בלונים לפני פורים מצריכה הזמנה מראש לפחות של שבועיים שלוש בהתאם לזמינות שלנו מכיוון שפורים זהו יום לחוץ.

שאלות תשובות

icon

יש לנו מגוון קשתות לכל סוגי האירועים: בריתות, בת מצווה, בר מצווה, ברית, כולל למעלה מ-20 אפשרויות שונות.

icon

המחירים משתנים מאירוע לאירוע, המחירים מתחילים מ-400 ש"ח עבור קשת פשוטה, ניתן למצוא גם קשת אורגנית במחירים גבוהים יותר.

תוכן עניינים

תנו למומחים שלנו לדבר

לקוחות ממליצים

תמונות

חדש באתר