קיפולי בלונים

בלונים עושים שמח וצבעוני בעיניים, יוצרים אווירה קרקסית ושובבה בכל מסיבה! רוצים גם לבדר את הקהל ולהכין לחברים צורות מדליקות מבלונים? לפניכם 3 קיפולי בלונים שלא קשה ואפילו כיף להכין..

להזמנת בלונים בצורות לאירועים
מתאים לאירועי חתונה, ברית, בר מצווה ועוד..
מגוון קיפולי בלונים מיוחדים במיוחד עבור האירוע שלכם
יכול להתאים גם לאירועי חברה מיוחדים
חייגו כעת: 072-256-9075

יש אין סוף צורות שאפשר לעשות, באמת ללא גבולות אבל צריך להתחיל איפשהו, אז בחרנו לכם כמה צורות פשוטות שאנו מלמדים בסדנאות קרקס ובטח כבר ראיתם בעבר. כאלה שאפשר להכין במהירות וללא הרבה מאמץ. אנחנו בטוחים שאלו יהיו הראשונים אבל לא האחרונים שתעשו בלוני צורות לא כל כך פשוט לנפח וצריך טכניקה וריאות גדולות לכן עדיף למתוח אותם לפני הניפוח בתכלס עדיף להשתמש במשאבה שתעשה את העבודה הקשה.בנוסף אנו ממליצים לקנות בלונים איכותיים כאלה שלא מתפוצצים או נהרסים במהירות.  אחרי שניפחנו לעצמנו בלון נלמד לעשות טוויסט: טוויסט הוא פשוט סיבוב של הבלון מספר פעמים (2,3) בכדי לייצר קשר. זה מאפשר לנו לתחום את הבלון ולהפריד בין חלקיו, הטוויסט גם מאפשר למזג עם טוויסטים נוספים ביתר קלות

בלון בצורת כלב

בלון בצורת כלב הוא פיסול בסיסי וידוע באומנות קיפול בלונים. וברגע שאתה יודע להכין כלב, עם קצת מניפולציות אתה יודע להכין גם ג'ירפה, כלב נקניק ועכבר.
נתחיל עם שלושה טוויסטים בסיסיים ונייצר שלוש בועות באורך 5 סנטימטרים כל אחת. את הבועות השניה והשלישית נצמיד אחת לשניה וכך ניצור את הראש. נחזור על אותה פעולה בדיוק, נייצר שוב 3 טוויסטים לצוואר ולרגליים והקצה שנשאר ישמש כזנב.

בלון בצורת כלב

בלון בצורת חרב

בלון חרב הוא קיפול הבלונים הבסיסי והפשוט ביותר אבל גם הכיפי ביותר. אם תביאו את החרב לילד הוא לא יפסיק לשחק איתם. אותו דבר קורה כשמביאים חרב מבלון למסיבה, ישר מתחילה החגיגה.
מתחילים בטוויסט בצורת עיגול, ולאחריו טוויסט באורך ב10 אצבעות (כזה שאפשר יהיה להעביר דרכו את יתרת הבלון כמו בציור. יוצרים 3 בועות נוספות עגולות ומעבירים את יתרת הבלון בלולאה (הטוויסט השני שיצרנו) והרי לכם חרב פיראטים מקצועית.

חרב קיפול בלונים

בלון בצורת פרח

אין כמו להביא פרח מבלון לבחורה יפה במסיבה. בשביל הקיפול הזה נצטרך 2 בלונים. אחד לעלי הכותרת והשני לגבעול.
מתחילים בטוויסט באורך 8 עד 10 אצבעות ויוצרים עלי כותרת בודד. חשוב ליצור קשירה נוספת לאחר הטוויסט הראשון בכדי שהוא לא ישתחרר. אחריו ניצור עוד 4 עלי כותרת שווים באורכם. והנה החלק הראשון מוכן. בחלק השני נקפל את הגבעול, מתחילים בלטחוב את האצבע לקצה הבלון ולהחביא את הקשירה בתוך הבלון כשאנו תופסים אותה עם היד השניה, זה טיפה מורכב לכן תעזרו בתמונה. אחרי שתפסנו את הקשר אנחנו מסובבים מספר טווסטים כדי שלא יפתח. וכבר אנו מוכנים לחבר בין הגבעול לעלי הכותרת. אפשר להוסיף לאורך הגבעול בעזרת שתי טוויסטים נוספים עלים לפרח. כמו שעשינו בעלי הכותרת. 

פרח בצורת בלון

מוכנים למסיבה קרקסית! 

זהו אתם מוכנים למסיבה ,חמושים בכמה בלונים ארוכים שיעשו לכולם כיף חיים. אולי אפילו תוכלו להעביר סדנת קיפול בלונים בעצמכם לכמה חברים. בלוני צורות זה תחביב יצירתי וכיף ללא גבולות, אפשר לשבת שעות ולהמציא צורות חדשות.

תוכן עניינים

תנו למומחים שלנו לדבר

לקוחות ממליצים

תמונות

חדש באתר