בלונים לחתונה

מחפשים בלונים לחתונה? מצאתם!

מתחתנים בקרוב? ובכן, תוכלו לשדרג את האירוע שלכם באמצעות בלונים מעוצבים. מהן האפשרויות אשר עומדות בפניכם? 

 

בלונים לרחבת הריקודים במבצעים מטורפים!
בלונים בזול? תמיד יהיה יקר יותר
מגוון עיצובי בלונים מיוחדים לרחבת הריקודים
חבילות סלואו של בלונים מתפוצצים ברמה הגבוהה ביותר
אפשרות לביצוע הפרחת בלונים בחופה  או בריקוד הסלואו
הזמנת אמן בלונים מקצועי לחתונה שלכם כעת אפשרית
כולל אפשרות לעשות כובעים או קיר בלונים
להזמנות חייגו כעת: 072-2569-075

גלריית תמונות

בלונים לחתונה – באמצעות חברת בלון פלוס

עיצוב בלונים לחתונה מהווה כיום את אחד האלמנטים החשובים ביותר בעבור כל אירוע, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבלונים מעוצבים אשר ניתנים בהתאמה אישית לקונספט של האירוע. זוגות רבים אשר חוגגים את היום המאושר בחייהם מתלבטים לגבי אלמנטים דקורטיביים וזולים אותם יוכלו להוסיף לאירוע, כאשר הדרך הקלה ביותר בה תוכלו לשדרג את האירוע הגדול בחייכם הוא ללא ספק באמצעות התקשרות עם חברה מקצועית אשר תדע לספק לכם בלונים לחתונה אותם תוכלו להציב ברחבה, בחופה או בכניסה. 

אמן בלונים לרחבת הריקודים – לחגיגה מושלמת

חברת בלון פלוס גם מספקת שירות של אמן בלונים לחתונה אשר יעצב בחתונה שלכם כובעי בלונים לחתונה אשר יאפשרו לכם ולאורחים שלכם לקבל תמונות מיוחדות כמו גם חוויה מיוחדת מאוד בזמן הריקודים, וכן בלונים מעוצבים בעבור קהל האורחים, בייחוד כאשר מדובר באורחים קטנים במיוחד אשר מעוניינים לקבל אטרקציה ייחודית. באמצעות חברת בלון פלוס תוכלו לקבל את הצוות המקצועי ביותר אשר יבצע בעבורכם התאמה אישית של בלונים מקוריים ומדליקים במיוחד אשר יאפשרו לכם להיות בראש שקט כי אירוע החתונה שלכם יהיה אירוע בולט, מרגש ומקורי.

מחירי הזמנת בלונים לחתונות

סוג העיצובמחיר משוער
הזמנת בלונים לחופההחל מ-500 ש"ח
בלונים לחתונה לרחבת הריקודים – עד 100 כתרים כולל כתרים מותאמים לחתן כלה ולמלוויםהחל מ-1350 ש"ח
בלונים מתפוצצים לסלואוהחל מ-599 ש"ח
מבצע!  עיצוב בלונים לחינה + עיצוב בלונים לחתונות לרחבת הריקודים – המחיר פר אירועהחל מ-999 ש"ח
בלונים לחתונות בצפוןהחל מ-990 ש"ח
סידור שער כניסה בלונים לחתונההחל מ-750 ש"ח
בלונים לחתונה
עיצוב בלונים לרחבת הריקודים

עיצוב בלונים לחתונה – למה דווקא עם בלון פלוס?

חברת בלון פלוס מתמחה כאמור בעיצוב בלונים לחתונה אשר כוללים לא מעט אלמנטים כפי שציינו לעיל, החל מביצוע של קישוטי בלונים לחתונה אשר מותאמים באופן מדויק לקונספט ועד אמני בלונים אשר יגיעו לאירוע ויאפשרו לכם לקבל בלונים לחתונה ברחבת הריקודים אשר מהווים את אחד הטרנדים החזקים ביותר של ענף האירועים כיום. זאת ועוד, תוכלו לקבל גם אפשרות להצבה של קיר בלונים בחתונה אשר יוצב בכניסה ועל גביו האורחים יוכלו להצטלם, כמו גם אפשרות של הפרחת בלונים בחתונה בסיום החופה או בתחילתה, כאשר נציגי החברה ישלבו את הבלונים בהתאם לטעמכם, ומתוך קולקציה מתחדשת של בלונים מקוריים בדמות בלונים שקופים, בלוני לד או בלונים בצבעים שונים אותם תוכלו כאמור לבחור. כל הספקים שלנו ברחבי הארץ יספקו לכם בלונים לאירועים למגוון רחב של אירועים.

בלונים לחתונות עושים עם בלון פלוס

אין מה להתלבט כאשר רוצים לבחור עיצוב מיוחד לחתונה, אנחנו מספקים גם מחירים נוחים עבור מגוון עיצובים ויש לנו מגוון מבצעים לזוגות וגם מבצעים לסטודנטים אשר מתחתנים, ניתן להזמין את השירות מצפון ועד דרום, נשמח להעניק לכם שירות עם חיוך ועם מגוון הבלונים הגדול בארץ!

תוכן עניינים

תנו למומחים שלנו לדבר

לקוחות ממליצים

תמונות

חדש באתר